Tónování / Autofólie

Protisluneční autofólie a ostatní

Instalací těchto fólií na vlastních či firemních vozech nejen že zabráníte pronikání sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu, ale dodáte svému vozu i nový design a vylepšený vzhled. Při slunečných dnech tyto fólie oddalují přehřívání interiéru, čímž zlepšují účinnost klimatizace a tím pomáhají lépe a hlavně dříve vychladit interiér vozu klimatizací a zvyšují komfort Vašeho cestování. Zabraňují také přímému přehřívání lidského organismu a následným zdravotním problémům. Autofólie účinně chrání zařízení interiéru vozidla před vyblednutím. Některé typy fólií pak zamezují průhledu do zavazadlového prostoru osobních automobilů a dodávek, čímž mohou snížit riziko vykradení vozu. V nabídce jsou fólie s různým stupněm ztmavení, životnosti a propustnosti sluneční energie.

CarShield – ochranná fólie proti poškrabání autolaku

Vysoce transparentní, lesklá uretanová fólie ochrání autolak vašeho vozu proti odletujícím kamínkům, štěrku, poškrábání autolaku, hran dveří, nárazníků, graffiti barvám a sprejům, oleji a jiným chemikáliím. Zároveň zabraňuje vzniku koroze na ochráněných místech. Opticky čirá a vysoce lesklá fólie s extrémně vysokou pevností a odolností proti protržení. Použití na kapoty, nárazníky, prahy, blatníky, náběžné hrany, zpětná zrcátka?.

Tuningová fólie

Dekorativní fólie s realistickým vzhledem materiálu z uhlíkových vláken, kořenového dřeva, imitace koženky či škrábaného hliníku. Použití na plochy jako například sloupky, kliky dveří automobilů, přístrojové desky, kapoty, atd.

AUTOFOLIE A AUTOSKLO Praha – prodej a montáž autoskel, servis klimatizací